Zlatý Strom

Zlatý Strom je legenda noční zábavy v Praze a již od založení v roce 1994 se stal kultovním místem pro celou řadu generací.

Na 3 patrech historické budovy si každý milovník nočního života najde to své. Klidný lounge bar, malé salonky a soukromé boxy či tématické bary, jeden s pole dance tanečnicemi, a taneční plochu vybavenou HD LED parketem, kde každý den hrají live DJs světové komerční hity.

Právě pro svou komplexnost je Zlatý Strom žádaným podnikem k pořádání soukromých oslav, rozluček se svobodou nebo pánských či dámských jízd.

zlatystrom

FIREMNÍ VEČÍRKY A AKCE NA MÍRU

Chceme dosáhnout absolutní spokojenosti každého zákazníka, proto Vaše přání řešíme individuálně a s citem. K tomu patří i plánování soukromých akcí, večírků a jednání. V naší hotelové restauraci nabízíme možnost rezervace vnitřního atria nebo celé restaurace s kapacitou 80 osob. Pro neformální setkání nabízíme suterénní prostory klubu Zlatý Strom, které se výborně hodí na oslavy a večírky až pro 500 lidí. Jsme profesionálové ve svém oboru, proto uspokojíme i ty nejnáročnější klienty.

ok

3 patra zábavy

ok

5 barů

ok

Live DJS

ok

Tanečnice

ok

Praha centrum

hotel u zlatého stromu

Hotel U Zlatého Stromu

Karlova 6, 110 00 Praha 1 - Staré město
Česká republika
GPS: 50.086097"N  14.414935"E

Telefon: +420 222 220 441
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prémiová lokalita

Hotel je situován v pěší zóně historického centra Prahy, v ulici Karlova 6. Jen několik kroků od něj se nachází Karlův most a mnoho historických památek, ale také vynikající vybavenost v podobě tradičních obchůdků, krásných uliček a kulturních zážitků.