Charlie's Ristorante

Charlie’s Ristorante je nonstop restaurace v centru Prahy s pivním barem a pivními speciály. Restaurace se pyšní vyhlášenou pizzou s vlastními recepturami a kvalitní kuchyní.

Osvěžující pražské pivo si zde můžete naplno vychutnat při sledování sportovních utkání nebo při konzumaci lahodných pivních delikates.

Na venkovní zahrádce se můžete posilnit a nabít energii ve dne i v noci.

nonstop restaurace

FIREMNÍ VEČÍRKY A AKCE NA MÍRU

Chceme dosáhnout absolutní spokojenosti každého zákazníka, proto Vaše přání řešíme individuálně a s citem. K tomu patří i plánování soukromých akcí, večírků a jednání. V naší hotelové restauraci nabízíme možnost rezervace vnitřního atria nebo celé restaurace s kapacitou 80 osob. Pro neformální setkání nabízíme suterénní prostory klubu Zlatý Strom, které se výborně hodí na oslavy a večírky až pro 500 lidí. Jsme profesionálové ve svém oboru, proto uspokojíme i ty nejnáročnější klienty.

ok

Čerstvá jídla

ok

Vlastní ingredience

ok

Pivní bar

ok

Otevřeno nonstop

ok

Praha centrum

hotel u zlatého stromu

Hotel U Zlatého Stromu

Karlova 6, 110 00 Praha 1 - Staré město
Česká republika
GPS: 50.086097"N  14.414935"E

Telefon: +420 222 220 441
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prémiová lokalita

Hotel je situován v pěší zóně historického centra Prahy, v ulici Karlova 6. Jen několik kroků od něj se nachází Karlův most a mnoho historických památek, ale také vynikající vybavenost v podobě tradičních obchůdků, krásných uliček a kulturních zážitků.